OBRSW
Informacje o OBRSW
Historia
Aktualności

 
 
  >>>OBRSW>>Informacje o OBRSW>Informacje o OBRSW

Informacje o OBRSW  

Informacje o OBRSW

      Tradycja działalności edukacyjnej Ośrodka sięga 1985 roku, kiedy to z inicjatywy pracowników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu powołano go do życia jako placówkę naukowo-badawczą oraz szkoleniowo-edukacyjną. W roku 1992 w ramach Ośrodka powstało Studium Menedżerów Kultury a w roku 1993 Studium Menedżerów Promocji i Reklamy.
      Wynikiem dalszego rozwoju firmy było powołanie w roku 1997 trzyletniej Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych przygotowującej absolwentów do pracy menedżerskiej w specjalności marketing i zarządzanie oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
      W ramach działalności szkoleniowo-edukacyjnej Ośrodek specjalizuje się w kursach i warsztatach realizowanych dla szeregu firm i instytucji, w tym również dla firm o profilu usługowym i handlowym.
     W pełnej ofercie Ośrodka znajdują się kursy specjalistyczne, adresowane do osób pierwszego kontaktu (w tym przedstawicieli handlowych) z zakresu mediacji i negocjacji, kursy dla kadry kierowniczej z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, kursy dla bibliotekarzy z zakresu współczesnego bibliotekarstwa. Zajęcia w ramach warsztatów prowadzone są przez wybitnych specjalistów, pracowników naukowych oraz doświadczonych praktyków.
     Celem kursów jest wyposażenie słuchaczy w specjalistyczną wiedzę, tak teoretyczną jak i praktyczną. Ukończenie kursu wiąże się z otrzymaniem stosownego certyfikatu.

      Ośrodek Badania Rynku Sztuki Współczesnej prowadzi również działalność wydawniczą. Serdecznie zapraszamy do współpracy autorów, którzy chcieliby publikować pozycje z dziedziny komunikacji społecznej, zarządzania i marketingu oraz szeroko rozumianych nauk społecznych. Działalność wydawnicza obejmuje wszystkie etapy: od pracy redakcyjnej, poprzez druk, aż po dystrybucję i promocję książek. W ramach współpracy Ośrodek oferuje finansowanie publikacji lub zaawansowaną pomoc w zdobywaniu środków wydawniczych.

Data aktualizacji - 26.4.05 16:43:35 Napisz do autora


| start | dodaj do ulubionych
 
 
 

  ul. Głogowska 26
  60-734 Poznań
  tel. (61) 886 28 37
  fax. (61) 886 28 19

 Licznik strony 450647

© 2005 by OBRSW  :  webdesign: ORNATUS  :  Strona oparta na systemie